HAKKIMIZDA

EL YAPIMI PROMOSYON ÜRÜNLERİ.

NASIL BAŞLADI?

Herşey 2000 yılında rahmetli Yılmaz Özer’in hobi olarak uzun yıllar gerçekleştirdiği el sanatları tecrübelerini yeni kuşaklara aktarabilmek için bir atölye açmasıyla başladı. Gençlik yıllarından beri süregelen bu hobi, maket gemilerden, rölyef tablolara ve polyester ürünlere kadar çok geniş bir yelpazede portföy oluşturdu.

2007 yılına kadar birinci önceliği birikimlerini yeni nesillere aktarmak olan atölye bu konuda tabiri caizse az ve öz sayıdaki bu sanata meraklı “öğrencileri” ile faaliyetlerini sürdürdü.

MİSYA DOĞDU!

Hobi atölyesi olarak başlayan hikaye artık kabına sığmaz oldu. Özellikle firmalardan gelen prosmoyon taleplerini karşılamak amacı ile 2007 yılında Misya Promosyon / Yılmaz Özer şahıs firması olarak kuruldu. Özellikle el yapımı alçı ve polyester alanında sayısız hayal ve tasarımı gerçeğe dönüştü. 2013 yılında Yılmaz Özer hakkı rahmetine kavuşana kadar hobisinden ve işinden asla vazgeçmedi.

VE ŞİMDİ…

2013 yılında kurucumuz Yılmaz Özer’in aramızdan ayrılmasından sonra Misya Promosyon kapılarını kapatmayarak Erhan Dığın girişimiyle daha da büyüyerek Misya Promosyon ve Medikal Ürünler Ltd. Şti. ünvanına kavuştu. Giderek genişleyen müşteri portföyüne daha kaliteli ve yaratıcı ürünler sunmak konusunda 2017 yılında gerçekleşen Fatih Babacan ve Erhan Dığın önderliğinde, her zaman özverili çalışan ekibiyle yoluna devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

MİSYA OLARAK

Polyester, kokulu taş, mum, serigraf baskı, tampon baskı, transfer baskı, UV baskı, her türlü matbuu ürünler, her türlü PVC ürünler (Mouse pad, sümen, PVC dosya.. vb.), tekstil ürünleri, kutu mendil üretiyoruz. Her biri için firmanıza/kampanyanıza özel tasarımlar ve yüksek kalite sunuyoruz.

MİSYA VE İŞ ORTAKLARI OLARAK

Promosyon dünyasına dair aklınıza gelebilecek her türlü ürünün tedariğini Misya güvencesi ile sağlıyoruz. Bize ne istediğiniz söyleyin gerisini bırakın biz halledelim.

4
Üretim Tesisi
54
Kişilik Kadro
150
Özgün Tasarım
150K
Aylık Üretim